Aktualny Harmonogram

harmonogram.jpg

Logowanie Sportsmanago

harmonogram.jpg

Nadchodzące wydarzenia

Młodzik starszy(2006/2007) Trening GRUPA A Orlik przy III LO
23 Kwi 2019;
17:00 - 18:30
Orlik przy III LO
Żaki Młodsze(2011) - Orlik przy ul Bośniackiej
23 Kwi 2019;
17:15 - 18:30
Orlik przy ul. Bośniackiej
Żaki Starsze(2010) Orlik przy ul. Bośniackiej
23 Kwi 2019;
18:30 - 19:45
Orlik przy ul. Bośniackiej
Orlik Starszy(2008) Orlik przy III LO grupa A
24 Kwi 2019;
16:45 - 18:15
Orlik przy III LO
Orlik Młodszy(2009) Orlik przy III LO grupa A
24 Kwi 2019;
16:45 - 18:15
Orlik przy III LO ul. Pomorska 150
Młodzik starszy(2006/2007) Trening GRUPY A i B- Majowe
24 Kwi 2019;
17:00 - 18:30
KOMIN ARENA - Majowe
Skrzaty 2012 - ORLIK przy ul. Bośniackiej SP71
24 Kwi 2019;
17:00 - 18:30
ORLIK przy ul. Bośniackiej SP71
Trampkarz Młodszy(2005) trening - ul. Pomarańczowa - sztuczna nawierzchnia
24 Kwi 2019;
18:30 - 20:00
ul. Pomarańczowa
Orliki Mieszane(2008/2009) - Orlik przy III LO ul. Pomorska 150
24 Kwi 2019;
18:30 - 19:30
Orlik przy III LO ul. Pomorska 150
Krasnale 2012/2013 - ORLIK przy ul. Pomorskiej 150 - III LO
24 Kwi 2019;
19:00 - 20:00
ORLIK przy ul. Pomorskiej 150 - III LO
niedziela, 14 kwiecień 2019 15:42

Harmonogram(15.04 - 21.04)

HARMONOGRAM NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ 

TRENING BRAMKARSKI: ORLIK PRZY UL BOŚNIACKIEJ (SP 71) 

środa:

18:30 - 20:00 - obie grupy

............................................................................................

TRAMPKARZ MŁODSZY(rocznik 2005)
  
treningi: 
poniedziałek - 18:00 - 19:30 - Komin Arena  - Majowe
środa - 18:30 - 20:00 - boisko przy ul. Pomarańczowej 
czwartek - 18:30 - 20:00 - Orlik przy III LO
piątek - 19:30 - 21:00 - boisko przy ul. Pomarańczowej 
 
 ..................................................................................................
 
MŁODZIK STARSZY(rocznik 2006/2007) - grupa A
 
treningi
wtorek - 17:00 - 18:30 -  Orlik przy III LO
środa - 17:00 - 18:30 - Komin Arena  - Majowe
czwartek - 17:00 - 18:30 -  Orlik przy III LO
piątek - 17:00 - 18:30 - Komin Arena  - Majowe
 
..............................................................................................
 
MŁODZIK STARSZY(rocznik 2006/2007) - grupa B
 
treningi:
poniedziałek - 17:15 - 18:45 -  Orlik przy III LO -
środa - 17:00 - 18:30 - Komin Arena  - Majowe

..............................................................................................

ORLIK STARSZY(rocznik 2008 grupa A)

treningi:
poniedziałek - 17:15 - 18:45 -  Orlik przy III LO 
środa - 16:45 - 18:15  -  Orlik przy III LO
   
.....................................................................................................................
  
ORLIKI MŁODSZE(rocznik 2009 grupa A)
- Dalecki Dominik, Grygorcewicz Alan, Grzelak Dominik, Froncala Adam, Markowski Seweryn, Mielnik Zbyszek, Pluta Paweł, Raczek Łukasz, Rakowski Daniel, Rosołowski Jakub.

treningi:
poniedziałek - 18:45-20:15 - Orlik przy III LO
środa - 16:45 - 18:15  -  Orlik przy III LO
 
 
............................................................................................................................
 
ORLIKI MIESZANE(rocznik  2008/2009 grupa B)
- Frączkowski Hubert, Jurczyk Piotr, Piątek Patryk, Szulist Konrad, Borkowski Maciej, Biczak Bartosz

treningi:
środa - 18:30 - 19:30 - Orlik przy III LO
 
............................................................................................................................

ŻAKI STARSZE(rocznik 2010) 

treningi:
wtorek - 18:30 - 19:45 -  Boisko orlik przy Bośniackiej
czwartek  - 18:30 - 19:45 -  Boisko orlik przy Bośniackiej
 
 
............................................................................................................................

ŻAKI MŁODSZE(rocznik 2011)
 
treningi:
wtorek - 17:15 - 18:30 -  Boisko orlik przy Bośniackiej
czwartek  - 17:15 - 18:30 -  Boisko orlik przy Bośniackiej
 
 
...........................................................................................................................
 
ŻAKI MIESZANE(rocznik 2010/2011)
 
treningi:
poniedziałek - 18:30 - 20:00 - ORLIK PRZY SP 71 UL. BOŚNIACKA
piątek - 18:30 - 20:00 - ORLIK PRZY SP 71 UL. BOŚNIACKA
 
............................................................................................................................
 
 
Skrzaty(rocznik 2012) grupa A i grupa B
 
TRENINGI GRUPA A:
do grupy A dochodzi Baszczyk Paweł z krasnali
poniedziałek - 17:00 - 18:30  - ORLIK PRZY SP 71 UL. BOŚNIACKA 
środa - 17:00 - 18:30  - ORLIK PRZY SP 71 UL. BOŚNIACKA
 
 
TRENINGI GRUPA B:
zawodnicy grupy B treningi z trenerką Agatą
Chełstowski Antoni, Kamiński Piotr, Solarek Filip, Wachowski Kamil, Wakuła Igor
poniedziałek - 17:00 - 18:00  - ORLIK PRZY SP 71 UL. BOŚNIACKA 
środa - 17:00 - 18:00  - ORLIK PRZY SP 71 UL. BOŚNIACKA
 
............................................................................................................................
 
Krasnale(rocznik 2013) -  
TRENINGI:
Bondarczuk Jerzy, Głowacki Damian, Musiałowski Borys, Pawlak Sebastian, Polański Michał, Szydłowski Cezary, Tarnowski Aleksander, Tkacz Filip, Jakubowski-Kocór  Andrzej
poniedziałek - 17:30 - 18:30  - ORLIK PRZY SP 71 UL. BOŚNIACKA
środa - 19:00 - 20:00  - Orlik przy III LO
 
 
............................................................................................................................
 
Prosimy  rodziców o systematyczne regulowanie należności z tytułu opłaty członkowskiej bez względu na to w ilu treningach dziecko uczestniczyło. Przypominamy, że brak opłat może spowodować skreślenie z listy zawodników.
Pytania możemy zadawać pod nr tel. 502-368-826 w tygodniu w godz. od 16:00 do 17:00, na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w komentarzach przy poszczególnych postach .
Przypominamy, że wszystkich zawodników obowiązuje opłata członkowska i od września wynosi ona dla grup ligowych 80 zł/m-c, w przypadku 2 dzieci 2 x 70 zł oraz dla grup początkujących i wyrównawczych(Żaki Mieszane) - 70 zł i (Orlik Mieszany) - 40 zł). Przelew do 10 dnia każdego miesiąca robimy na konto klubowe, które znajduje się w zakładce "kontakt", w tytule wpisujemy "opłata członkowska, imię i nazwisko zawodnika, grupę oraz miesiąc za który wpłacamy". Opłata w całości jest przeznaczona na cele statutowe klubu.
Informujemy również, że w klubie funkcjonuje klub 100. Szczegóły w odpowiedniej zakładce. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Klub 100

Partnerzy

harmonogram.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI







70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB