Logowanie SportsManago

środa, 15 wrzesień 2021 11:58

LIGA ROCZNIKA 2008

W pierwszej kolejce Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych gr. 2 zespół Żaków Szczecin podejmował gości z Kamienia Pomorskiego. Gospodarze pewnie pokonali swoich rówieśników
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Żaków. Gospodarze cały czas prowadzili grę i wynik powinien być bardziej okazały ale młodym Żakom brakowało skuteczności i komunikacji pod bramką Gryfa.
W przerwie trenerzy zwrócili uwagę na poprawienie tych dwóch elementów czego efektem było strzelenie kolejnych 9-iu bramek
W drugiej kolejce zmierzyliśmy się z zespołem Świtu Szczecin, tutaj podopieczni trenerów Leszka Muskały oraz Roberta Rawy również okazali się skuteczniejsi od swoich rywali i zwyciężamy 4:2.
Cieszą gole zdobyte po składnych akcjach oraz dobra i odpowiedzialna gra w obronie. Mimo udanych meczów zdajemy sobie sprawę, że jeszcze dużo pracy przed zespołem po to, żeby takie wyniki nie były jednorazowym wyskokiem.
Więcej w tej kategorii: « LIGA LIGA MŁODZIKÓW »