Logowanie SportsManago

harmonogram.jpg

sobota, 11 grudzień 2021 18:38

PODSUMOWANIE SEZONU ROCZNIK 2006

? PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ MUKS ŻAKI SZCZECIN U16! ??❤️
⚽️ Zespół rocznika 2005 zwyciężył bezapelacyjnie w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych U17. W tych samych rozgrywkach reprezentowała nas także drużyna U16. Ekipa złożona z chłopców z rocznika 2006/2007 spisała się znakomicie, kończąc rywalizację ligową w ścisłej czołówce tabeli. Tym samym podopiecznych trenera Szymon Adamczyka zobaczymy wiosną w grupie A WLJM U17, którą stworzy 7 najlepszych drużyn jesiennej rywalizacji.
? Trener Szymon Adamczyk:
"Mam przyjemność pracy z grupą fantastycznych zawodników. Chłopaki mają otwarte głowy, są bardzo zdyscyplinowani i nastawieni na rozwój. Realizujemy swoją wizję gry opartą o odwagę w poczynaniach boiskowych. Zawodnicy muszą czerpać przyjemność z gry, ale także tworzyć kolektyw na boisku i poza nim. Przy wsparciu bardzo zaangażowanych rodziców możemy dosłownie przenosić gór. Na wiosnę będziemy zdobywali kolejne doświadczenie w rywalizacji z najlepszymi i o rok starszymi zespołami. Zależało mi bardzo aby chłopaki nie mieli komfortu w wiosennych rozgrywkach. Indywidualnie większość z nich zrobiła kolosalny postęp! Naszej pracy nie dzielimy na tradycyjne okresy-przygotowawczy, startowy i roztrenowania, ponieważ oparta jest ona o nieustanny rozwój drużyny i zawodników. Rozwoju nie na dzisiaj, a na przyszłość. Warunek, chłopaki muszą wykazać się determinacją, dyscypliną, zaufaniem i bezwarunkowo przyjąć wprowadzone zasady funkcjonowania."
?? Plan pracy po zakończeniu rozgrywek ligowych:
✅ gra kontrolna vs MUKS Żaki Szczecin U17 (mistrz WLJM ZZPN)
✅ gra kontrolna vs Lechia Zielona Góra U17 (mistrz WLJM LZPN)
✅ ESTIMA CUP U16 (rywalizacja z: Odra Opole, Escola Varsowia, Ruch Lwów, Miedź Legnica, AKS SMS Łódź, FC Wrocław Academy, Gryf Tczew)
Więcej w tej kategorii: « BRAWO MY! ESTIMA CUP U16 »

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

logo-szczecin.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB

© 2016 MUKS Żaki Szczecin Dąbie