Logowanie SportsManago

harmonogram.jpg

czwartek, 30 grudzień 2021 18:45

PODSUMOWANIE PÓŁROCZA W ROCZNIKU 2012

 Grupa prowadzona przez duet trenerów Mariusz Gozdyra/Łukasz Stępniak, rywalizował w rozgrywkach ZZPN „Pierwsza Piłka” w kategorii Orlik.
?Trener Mariusz Gozdyra:
? Nasza drużyna zaczynała przygotowanie do sezony na obozie piłkarskim w miejscowości Babimost. Cal podstawowy to naturalne przejście z grania 5x5 do 7x7 w nowej kategorii- Orlika. Rozgrywając sparingi drużyna zbierała niezbędne doświadczenie. Ogromną przyjemność jako trenerzy mieliśmy z obserwacji szybkich postępów naszych podopiecznych.
? Po obozie rozpoczęliśmy przygotowanie do sezonu, uczestnicząc w turnieju Football Factory Decathlon Kipsta Cup, gdzie rywalizowaliśmy między innymi z rówieśnikami z Lecha Poznań, Warty Gorzów, Pogoni Szczecin, Gwardii Koszalin. Doświadczenie gry z drużynami o wyższym ogólnym potencjale, zaprocentowało w rozgrywkach ZZPN „Pierwsza Piłka”.
? Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszej drużyny, która rozwija się z tygodnia na tydzień. Widząc reakcje dzieci, ich zaangażowanie, zmęczenie ale także postęp i uśmiech to mamy najważniejsze elementy jakie trener chce dostrzec w swojej pracy.
? Dziękuję rodzicom za zaufanie oraz za pomoc w organizacji grupy!

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

logo-szczecin.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB

© 2016 MUKS Żaki Szczecin Dąbie