Logowanie SportsManago

harmonogram.jpg

sobota, 16 grudzień 2023 12:56

Podsumowanie rundy jesiennej Juniorów Starszych!

? Trener Szymon Adamczyk:
" Sportowym celem dla tej ambitnej grupy był awans do Ligi Makroregionalnej. Ponieważ ostatecznie awansu nie uzyskaliśmy, to należy mówić w naszym odczuciu o dużym rozczarowaniu. W rozgrywkach wojewódzkich przegraliśmy zaledwie jeden mecz, w dodatku mocno niefortunnie. Czujemy duży zawód ale za to kochamy ten sport. Jest piękny dzięki emocjom i swojej nieprzewidywalności w kilku obszarach. W piłce młodzieżowej oczywiście cele sportowe są ważne, jednak nie mogą przesłonić priorytetu jakim jest proces rozwoju. To ilu z tych młodych zawodników zagra na poziomie piłki seniorskiej jest najważniejszym z wyników.
Chciałbym bardzo podziękować chłopakom za zaufanie i ich fantastyczną postawę na każdym treningu. Dziękuję naszym ligowym przeciwnikom za sportową rywalizację do końca. Słowa uznania i podziękowania dla klubów, z których dołączyli do nas przed sezonem nowi zawodnicy. Między innymi Salos Szczecin udowodnił, że wartości i współpraca to coś co wyróżnia najlepszych!

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

logo-szczecin.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB

© 2016 MUKS Żaki Szczecin Dąbie