Logowanie SportsManago

harmonogram.jpg

sobota, 27 maj 2017 22:17

Żaki Cup 2017 "Gramy dla Lewego"

Kolejny fantastyczny turniej w Dąbiu Żaki Cup 2017"Gramy dla Lewego" za nami!

Przed rozgrywkami została przekazana "Lewemu" koperta z wpisowym z turnieju McDonald's Cup organizowanego przez Gminę Dobra oraz Salos Szczecin. Szymon osobiście podziękował organizatorom oraz zespołom biorącym udział w turnieju - Arkonii Szczecin, Energetykowi Gryfino, Błękitnym Stargard, Football Academy, Salosowi Szczecin, Chemikowi Police oraz naszej drużynie. Wielkie dzięki i szacunek dla naszych kolegów z Dobrej!
Po ceremonii otwarcia przez Panią Dyrektor SP 71 dzieci z rocznika 2010/2011 przystąpiły do rozgrywek. Dzisiejsze mecze na wysokim poziomie, bez wyników oraz klasyfikacji.
Tak powinny wyglądać turnieje w kategoriach dziecięcych. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a zawodnicy medale oraz dyplomy.
W rozgrywkach uczestniczyły zespoły Hutnika Szczecin, CKS-Orki Szczecin, SportCampSzczecin, Błękitnych Stargard oraz niebiescy i zieloni Żaków Szczecin Dąbie.
W trakcie rozgrywek min. pokaz sztuk karate zaprezentowany przez szkółkę Bushikan, mecz pokazowy grupy Młodziki, mecz motocyklistów w kaskach "motocykliści dla dzieci" : "Moto-korba" Goleniów, licytacje, loteria, dmuchany zamek, grill, malowanie twarzy, pyszne grochówka oraz ciasta i wspaniali rodzice-kibice!
Wielkie podziękowania należą się stowarzyszeniu "motocykliści dla dzieci", Dyrekcji SP 71, Miastu Szczecin, sponsorom, Łukaszowi Trociukowi, Marzenie Faracik, trenerom, którzy tego dnia mogli być z nami, zawodnikom, rodzicom-kibicom naszego klubu oraz osobom które zawsze przy okazji turniejów są z nami i bezinteresownie angażują się w pomoc przy organizacji.
Główny wygrany jest jeden - Szymon Lewandowski.
Cała kwota zebrana podczas turnieju zostanie przekazana na jego dalszą rehabilitację.
Powodzenia!. Postęp jaki robisz jest niesamowity!

Proszę rodziców o zdjęcia z turnieju!

Więcej w tej kategorii: « HARMONOGRAM DZIEŃ DZIECKA! »

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

logo-szczecin.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB

© 2016 MUKS Żaki Szczecin Dąbie