HARMONOGRAM NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ
Prosimy rodziców o systematyczne regulowanie należności z tytułu opłaty członkowskiej bez względu na to w ilu treningach dziecko uczestniczyło. Przypominamy, że brak opłat może spowodować skreślenie z listy zawodników.
Pytania możemy zadawać pod nr tel. 502-368-826 w tygodniu w godz. od 16:00 do 17:00, na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w komentarzach przy poszczególnych postach .
TRENING BRAMKARSKI:
piątek: -przerwa
............................................................................................
TRAMPKARZ STARSZY(rocznik 2005)
treningi:
poniedziałek - 18:30 - 20:00 - Orlik przy ul. Bośniackiej
środa - 19:00- 20:30 - ul. Pomarańczowa
czwartek - 18:00 - 20:00 - Hala przy ul. Portowej
piątek - niedziela - turniej w Słubicach
sobota - 13:30 - mecz ligowy - Świt Szczecin : Żaki Szczecin
..................................................................................................
TRAMPKARZ MŁODSZY(rocznik 2006) - grupa 1
treningi
wtorek - 18:30 - 20:00 - Orlik przy ul. Pomorskiej
środa - 18:00 - 19:30 - Orlik przy ul. Pomorskiej
czwartek - 18:30 - 20:00 - Orlik przy ul. Pomorskiej - motoryka
piątek - 19:30 - 21:00 - ul. Pomarańczowa
..............................................................................................
TRAMPKARZ MŁODSZY(rocznik 2006/2007) - grupa 2
treningi
wtorek - 18:30 - 20:00 - Orlik przy ul. Pomorskiej
środa - 18:00 - 19:30 - Orlik przy ul. Pomorskiej
czwartek - 18:30 - 20:00 - Orlik przy ul. Pomorskiej - motoryka
piątek - 19:30 - 21:00 - ul. Pomarańczowa
..............................................................................................
MŁODZIK MŁODSZY(rocznik 2008/2009)
treningi:
poniedziałek - 17:00 - 18:30 - Orlik przy ul. Bośniackiej
środa - 17:00 - 18:30 - Orlik przy ul. Bośniackiej
piątek - 17:15 - 18:45 - Orlik przy ul. Pomorskiej
sobota - 11:00 - 12:30 - Orlik przy ul. Pomorskiej
............................................................................................................................
ORLIKI MŁODSZE(rocznik 2010)
treningi:
wtorek - 18:30 - 20:00 - Orlik przy ul. Bośniackiej
czwartek - 18:30 - 20:00 - Orlik przy ul. Bośniackiej
sobota - turniej w Świnoujściu
niedziela - turniej w Międzyzdrojach
............................................................................................................................
ŻAKI STARSZE(rocznik 2011)
treningi:
wtorek - 17:00 - 18:20 - Orlik przy ul. Bośniackiej
czwartek - 17:00 - 18:20 - Orlik przy ul. Bośniackiej
sobota - 10:00 - 11:15 - Orlik przy ul. Bośniackiej
...........................................................................................................................
ŻAKI MIESZANE(rocznik 2010/2011) - Akademia Piłkarska Żaki
treningi:
poniedziałek - 18:30 - 20:00 - Orlik przy ul. Pomorskiej
środa - 18:45 - 20:00 - Orlik przy ul. Bośniackiej
............................................................................................................................
ŻAKI MŁODSZE(rocznik 2012)
wtorek - 17:00 - 18:30 - Orlik przy ul. Pomorskiej
czwartek - 17:00 - 18:30 - Orlik przy ul. Pomorskiej
piątek - 17:15 - 18:45 - hala ul. Dąbska
............................................................................................................................
SKRZATY(rocznik 2013/2014) -
TRENINGI:
treningi:
poniedziałek - 17:00 - 18:00 - Orlik ul. Pomorska(LO nr III) - grupa 1 trener Gabrysia
środa - 17:00 - 18:00 - Orlik ul. Pomorska(LO nr III) - grupa 1 trener Gabrysia
poniedziałek - 17:00 - 18:00 - Orlik ul. Pomorska(LO nr III) - grupa 2 trener Kamil
środa - 17:00 - 18:00 - Orlik ul. Pomorska(LO nr III) - grupa 2 trener Kamil