czwartek, 07 kwiecień 2022 18:05

Pogoń Szczecin – Żaki Szczecin 5:0

⚽5 kolejka CLJ U-17⚽
?Trenerzy Mariusz Kuras, Krzysztof Lisiński:
Po dwóch kolejkach, w których udało nam się zdobyć punkty, przyszedł czas na nasze pierwsze w tej rundzie derbowe spotkanie. Na boisku w Kołbaskowie naszym przeciwnikiem była Pogoń Szczecin. Od samego początku obie drużyny prezentowały zbliżony poziom. Po pierwszych 25 minutach w sytuacjach bramkowych był remis 1:1. W 27 minucie po zbyt szybkiej próbie otwarcia gry straciliśmy bramkę na 1:0. Niestety to był dopiero początek złego, bo w ciągu kolejnych 4 minut pozwoliliśmy gospodarzom jeszcze dwukrotnie podwyższyć wynik. Dwie minuty później straciliśmy gola na 2:0 po oskrzydlającej akcji Pogoni. Minęły kolejne 2 minuty, gdzie po stałym fragmencie gry i naszym niezdecydowaniu w polu karnym, na tablicy wyników było już 3:0. Do przerwy, mimo, że obraz gry tego nie odzwierciedlał, przegrywaliśmy w Kołbaskowie aż trzema bramkami.
Na drugą połowę wyszliśmy nie mając nic do stracenia. Niestety powtórzyła się sytuacja z ostatnich spotkań, gdzie nie wykorzystujemy sytuacji bramkowej, a następnie sami tracimy gola. Po rzucie rożnym Pogoń podwyższyła prowadzenie na 4:0. Kilkanaście minut później po przypadkowym zagraniu piłki ręką w naszym polu karnym, sędzia podyktował rzut karny, który bez problemu na gola zamienił zawodnik Pogoni. Do końca meczu nie padło więcej bramek i z Kołbaskowa wracamy z zerową zdobyczą punktową i bagażem pięciu goli.
Nie zasłużyliśmy na tak wysoką porażkę, ale w piłce nożnej nie zdobywa się punktów za wrażenia artystyczne. Wiemy na cos nas stać i jeszcze nie raz w tym sezonie to pokażemy.
Więcej w tej kategorii: « Zapraszamy do kibicowania. Ligowo! »