Logowanie SportsManago

harmonogram.jpg

środa, 28 czerwiec 2023 22:59

PODSUMOWANIE SEZONU 2022/2023 W WYKONANIU JUNIORÓW STARSZYCH

??PODSUMOWANIE SEZONU 2022/2023 W WYKONANIU JUNIORÓW STARSZYCH??
? rocznik: 2005/2006 (U18)
? rozgrywki: Liga Makroregionalna U19 PZPN
⚽️ Trenerzy: Szymon Adamczyk, Mateusz Silewicz, Arkadiusz Spychaj, Krzysztof Kamiński (kierownik)
? Trener Szymon Adamczyk:
? "Bardzo intensywny i rozwijający okres za nami. Potrzebowaliśmy czasu aby kolokwialnie mówiąc, nauczyć się ligi. Wiemy jakie błędy popełniliśmy. Dodatkowo posiadaliśmy zespół, którego zawodnicy byli często o dwa a nawet trzy lata młodsi od rywali. Miało to pośredni wpływ na falstart i 4 porażki w pierwszych 4 meczach ligowych. Po tym trudnym okresie potrafiliśmy jednak wyciągnąć wnioski. Seria zwycięstw, ambicja chłopaków i niemal do końca rywalizowaliśmy o 2 miejsce w rozgrywkach. To co najbardziej cieszy to duży postęp jaki uczynili w większości chłopcy posiadający odpowiedni charakterem do sportu zespołowego (pracowici, pokorni, chowający własne ego dla dobra całej drużyny, zakochani w piłce nożnej...). To jakie zespoły zapraszają naszych podopiecznych na testy sportowe, dodatkowo pokazuje jak dobrym środowiskiem do rozwoju jest nasz klub. Oczywiście tutaj musi się zgadzać kilka rzeczy, ale ogólna tendencja została potwierdzona. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy w tym sezonie rozpoczynali z nami tą wspólną przygodę. Chłopakom, którzy w zespole pozostali do końca chciałbym powiedzieć tylko, że jestem z nich niesamowicie dumny.
Jakie plany na przyszły sezon? Wraz z trenerem Mateuszem pozostajemy przy kategorii juniora starszego. Chcemy aby chłopcy z rocznika 2006 i 2007 znowu mieli postawioną poprzeczkę jak najwyżej i aby rywalizowali z rok starszymi przeciwnikami. Chcemy aby chłopcy z rocznika 2005, którzy z nami pozostaną wzięli na siebie ciężar bycia liderami drużyny. Będzie to również stanowiło duży bodziec rozwojowy. Przypominam także o otwartym naborze do zespołu. Zapraszamy zawodników z roczników 2005, 2006 i 2007 do rozpoczęcia przygotowań z naszym zespołem U18.
? Zamiast zdjęć załączamy skrót meczu z Chojniczanką Chojnice!

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

logo-szczecin.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB

© 2016 MUKS Żaki Szczecin Dąbie