Logowanie SportsManago

niedziela, 12 listopad 2023 12:44

Pełen dramaturgii mecz Juniorów Starszych ze Świtem Szczecin.

Aby awansować do Ligi Makroregionalnej musieliśmy zdobyć w ostatnim meczu 3 pkt.
Pomimo utraty pierwszej bramki chłopcy szybko prawidłowo zareagowali i do przerwy 3:1. Nic nie wskazywało na dramatyczną końcówkę, jednak Swit doprowadził w 75 minucie do wyniku 3:3. Na 3 minuty do końca strzelamy bramkę na 4:3.
Nie sądziliśmy, że historia może się powtórzyć z ubiegłego tygodnia gdzie tracimy bramkę z Bałtykiem w 94 minucie..... a jednak, w ostatnich sekundach meczu Świt doprowadza do remisu i to zespół Bałtyku Koszalin awansował do Ligi Makroregionalnej.
Brawo dla zespołu za walkę do ostatniej kolejki o awans.
Tym razem się nie udało, zabrakło naprawdę niewiele....