Logowanie SportsManago

harmonogram.jpg

piątek, 29 grudzień 2023 13:07

PODSUMOWANIE TRAMPKARZY MŁODSZYCH

Trener Łukasz trociuk: Jestem bardzo zadowolony z postawy całego zespołu. W nawiązaniu do słów Roberta mogę potwierdzić, że aspekt w sferze mentalnej był kluczowy i w trakcie rozgrywek odegrał znaczącą rolę. Rozwój indywidualny poszczególnych zawodników przełożył się na duży progres całego zespołu.. Czeka nas jeszcze dużo pracy, ale przy takim zaangażowaniu, ambcji i rywalizacji wszystko co najlepsze jeszcze przed nami. Podziękowania dla Trenera bramkarzy Darka Szajnera za opiekę nad naszymi bramkarzami.

Trener Robert Rawa: Drugie półrocze kończącego się roku w wykonaniu naszego zespołu oceniam na 4+. Wielu zawodników zrobiło progres pod kątem piłkarskim, motorycznym i przede wszystkim mentalnym. Razem z trenerem Łukaszem bardzo nam zależało na tym ostatnim aspekcie ponieważ wychodzimy z założenia, że "od głowy" wszystko się zaczyna. Drużyna uwierzyła, że może rywalizować bez kompleksów z najlepszymi drużynami w województwie. Poza dwoma meczami które kompletnie nam nie wyszły w pozostałych meczach zespół pokazał fajne umiejętności piłkarskie oraz duże zaangażowanie co dało efekt w postaci miejsca w górnej części tabeli na koniec rozgrywek ligowych. Warto zaznaczyć, że w każdym spotkaniu ligowym w kadrze meczowej było minimum 7 zawodników z rocznika 2011, czyli rocznika młodszego co świadczy o dużym potencjale zespołu Trampkarzy młodszych Żaków Szczecin. Cieszy nas jako trenerów duża frekwencja na treningach, zaangażowanie oraz super atmosfera. Jest to bardzo dobry prognostyk na dalszy rozwój zawodników w kolejnych miesiącach.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

logo-szczecin.jpg

Szkolenie w Klubie MUKS Żaki Szczecin Dąbie od 2013 jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski
Klub Sportowy ŻAKI70-812 Szczecin
ul. Pomorska 150

502 368 826
668 394 797

mukszaki@gmail.com 

Śledź nas na FB

© 2016 MUKS Żaki Szczecin Dąbie